Nasz zespół SILC ESTATES

SILC ESTATES, specjaliści w zakresie marketingu nieruchomości na wielu rynkach i w wielu kanałach w Hiszpanii.

Stefan Noben

Dyrektor handlowy i dyrektor generalny

Ekonomista i magister finansów z ponad 20-letnim doświadczeniem w międzynarodowym marketingu nieruchomości. Pochodzi z Belgii i włada pięcioma językami. Przez ostatnie lata swojej kariery zawodowej był odpowiedzialny za różne rynki u najlepszych deweloperów w Hiszpanii.

Chema Álvarez

CEO i General Manager

Ekonomista oraz posiada tytuł licencjata w Jönköping International Business School. Ponad 20 lat doświadczenia w międzynarodowym marketingu nieruchomości. Przez ostatnie lata swojej kariery zawodowej był odpowiedzialny za różne rynki u najlepszych deweloperów w Hiszpanii.

¿Quiénes somos?

SILC ESTATES powstało w 2019 roku, aby stać się punktem odniesienia na międzynarodowym rynku wielokrynkowego i wielokanałowego marketingu nieruchomości.

Nasze 4 główne gałęzie działalności to:

 • Ekskluzywny marketing nowych kompleksów mieszkaniowych na Costa Blanca, Costa de Almería, Costa del Sol i na Majorce
 • Wprowadzanie do obrotu mieszkań z rynku pierwotnego budowanych przez hiszpańskich deweloperów
 • Komercjalizacja ekskluzywnych nieruchomości z rynku wtórnego
 • Marketing produktów inwestycyjnych, działek, hoteli, budynków przemysłowych itp.

Zarówno w Hiszpanii, jak i w Europie. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę w tym pomoc przy dekoracji i umeblowaniu domu, porady prawne, wsparcie i obsługę po zakupie.

null

SILC ESTATES powstało w w 2019 r. w wyniku doświadczenia, entuzjazmu i głębokiej wiedzy jego założycieli ,na temat międzynarodowego marketingu nieruchomości.

null

W najbliższych latach SILC ESTATES będzie punktem odniesienia dla międzynarodowej komercjalizacji nieruchomości w Hiszpanii.

null

Naszym celem jest realizowanie marzeń naszych klientów, a jako firma skoncentrowana na technologii, naszą główną wartością jest bezpośrednia i spersonalizowana obsługa klienta.

null

Pragniemy, żeby nasi klienci stali się naszymi przyjaciółmi. Zależy nam na ogólnym zadowoleniu i lojalności naszych klientów i pracowników.

mision

Nasza misja to…

Pomóc naszym klientom spełnić marzenie o życiu nad morzem, oferując produkty najwyższej jakości z kompleksową obsługą i generując wartość ich inwestycji.

logo-SILC-states

Nasze wartości

 • Formuła: Win & Win
 • Pogodzenie pracy z życiem prywatnym
 • Spersonalizowane traktowanie klientów i dostawców
 • Wspieramy talenty
 • Generujemy dobrostan
 • Wierność zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie
 • Podstawą zadowolonego pracownika, jest zadowolony klient
vision

Nasz wizja to…

Stanie się punktem odniesienia dla międzynarodowego rynku nowych produktów budowlanych i inwestycyjnych w regionie Morza Śródziemnego zgodnie z naszym planem strategicznym na lata 2019–2023

Dlaczego warto wybrać SILC ESTATES?

1.- Zespół doświadczonych profesjonalistów
SILC ESTATES powstał w 2019 roku, aby stać się punktem odniesienia na międzynarodowym rynku marketingu nieruchomści.

Nasze 4 główne gałęzie działalności to:

 • Ekskluzywny marketing nowych kompleksów mieszkaniowych na Costa Blanca, Costa de Almería, Costa del Sol i na Majorce
 • Wprowadzanie do wyłącznego obrotu nieruchomości z rynku pierwotnego głównych hiszpańskich deweloperów
 • Komercjalizacja ekskluzywnych nieruchomości z rynku wtórnego
 • Marketing produktów inwestycyjnych, gruntów, hoteli, budynków przemysłowych itp. Zarówno w Hiszpanii, jak i w Europie

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę w tym pomoc przy dekoracji i umeblowaniu domu, porady prawne, wsparcie i obsługę po zakupie.

2.- Dostęp do najlepszych nieruchomości
SILC ESTATE oferuje swoim klientom najwyższej jakości nieruchomości i produkty inwestycyjne w całym regionie Morza Śródziemnego i na Wyspach Kanaryjskich.

Zrealizuj swoje marzenie! Spełnij sen o zamieszkaniu nad morzem, ciesząc się najlepszą jakością życia. SILC ESTATE będzie Ci towarzyszyć podczas tej niesamowitej podróży. Dobrze zainwestuj swoje pieniądze, a nasi eksperci powiedzą Ci jak to zrobić.

Nieważne czy szukasz drugiej rezydencji nad morzem, albo chcesz bezpiecznie zainwestować swoje pieniądze, zaufaj SILC ESTATES.

3.- Kompleksowa obsluga
SILC ESTATES posiada szeroką sieć agencji w Europie, dzięki czemu nasi klienci będą pod naszą opieką podczas całego procesu zakupu nieruchomości, nie tylko w kwestii doradztwa, ale także w zakresie wszelkich wymagań, jakie mogą się pojawić.

SILC ESTATES zadba o wszystko, aby nasi klienci mogli cieszyć się życiem nad morzem.

4.- Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
SILC ESTATES oferuje obsługę klienta 24 godziny na dobę, kontakt przez e-mail´a albo telefonicznie.

E-mail: info@silcestates.com

Telefon: +34 965 528 748

5.- Podróż do Hiszpanii
SILC ESTATES zorganizuje Twoj pobyt w Hiszpanii, zarezerwuje loty, hotel oraz przygotuje  Twoją wizytę, tak żebyś caly czas był pod naszą opieką.

W przypadku zakupu nieruchomości, zwrócimy Ci koszty podróży do sumy 1 500,00 euro.

6.- Doradztwo w zakresie finansowym i prawnym
SILC ESTATES oferuje swoim klientom dostęp do najlepszych specjalistów i prawników, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania w Twoim języku. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji, możesz zostawić tutaj swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.

Kup bezpiecznie nieruchomość, zaufaj SILC ESTATES.

7.- Obsługa posprzedażna
SILC ESTATES gwarantuje kompleksową obsługę i odpowie na wszystkie Twoje zapytania i wymagania w trakcie całego procesu zakupu oraz po nim. Zadbamy o wszystko tak, aby nasz klient skupił się tylko na zrealizowaniu swojego marzenia: zamieszkania nad morzem. Porady prawne i finansowe, remonty, pakiety mebli, spersonalizowana obsługa w Twoim języku oraz wiele innych pomocnych usług.

Nasza praca nie tylko nie kończy się, ale zaczyna po procesie zakupu. Jedną z naszych głównych wartości jest lojalność zarówno wewnątrz firmy jak i odnośnie naszych klientów, dlatego jesteśmy zawsze dostępni, aby sprawić, że zakup nieruchomości stanie się niezapomnianym doświadczeniem. 

8.- Założenie klient/przyjaciel
SILC ESTATES stawia na lojalność zarówno wewnątrz firmy jak i odnośnie naszych klientów. Nasi klienci są elementem składowym naszej firmy, jeśli klient jest szczęśliwy i zadowolony to jest to dla nas największy skarb.

Zależy nam na długotrwałych relacjach z naszymi klientami. Pragniemy być punktem odniesienia dla naszych klientów w Hiszpanii.

Pracuj z nami

Jesteśmy doświadczonym
zespołem ekspertów

 

Skontaktuj się z nami

+34 965 528 748

info@silcestates.com

Jesteśmy doświadczonym
zespołem ekspertów

 

Skontaktuj się z nami

+34 965 528 748

info@silcestates.com