Wybrzeże Costa del Sol

Costa del Sol to hiszpański region przybrzeżny położony na południe od prowincji Malaga należący do regionu Andaluzji. Costa del Sol jest jednym z najważniejszych obszarów turystycznych w Hiszpanii, podobnie jak Costa Blanca, Costa de Almería i Costa Cálida, ponieważ koncentruje około 35% turystyki w Andaluzji. Ma największą liczbę plaż w całej Andaluzji, 124 z 321.

Kwintesencją regionu Costa del Sol jest Marbella, która sama stała się światowym punktem odniesienia dla turystów.

Zachodnie wybrzeże Costa del Sol składa się z 9 gmin: Torremolinos, Benalmádena, Mijas, Fuengirola, Marbella, Manilva, Casares, Estepona i Benahavís. Najlepsze plaże na wybrzeżu Costa del Sol to La Carihuela w Torremolinos; Torreblanca i Los Boliches, w Fuengirola; Torrebermeja, w Benalmádena i Puerto Banús.

Costa del Sol jest doskonale skomunikowana z głównymi miastami europejskimi i światowymi poprzez międzynarodowe lotnisko w Maladze z bardzo dużą częstotliwością lotów przez cały rok.

Costa del Sol słynie ze śródziemnomorskiego klimatu, ze średnią temperaturą 19 ° C i ponad 300 słonecznymi dniami. Obecnie Costa del Sol jest utożsamiana z turystyką na wysokim poziomie

W latach pięćdziesiątych zaczęła się międzynarodowa akwizycja turystyki i od tego czasu jest to cel podróży zagranicznych turystów, głównie Brytyjczyków, Skandynawów, Niemców i Francuzów. Z tego powodu nastąpił silny wzrost demograficzny i gospodarczy na tym obszarze geograficznym, który jest wymarzonym miejscem dla osób, które chcą zamieszkać w Hiszpanii.

Nieruchomości na sprzedaż w Costa del Sol

SILC ESTATES posiada wiele nieruchomości na sprzedaż w Costa del Sol: apartamenty, luksusowe wille, penthousy oraz domy w zabudowie szeregowej. Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się realizacją Twojego marzenia: zamieszkania nad morzem. Jeśli szukasz regionu obfitującego w usługi, z turystyką na wysokim poziomie, licznymi polami golfowymi, dobrą pogodą, pięknymi plażami i bardzo dobrze skomunikowanym to Costa del Sol to najlepszy wybór. Skontaktuj się z nami tutaj/a>.

Niestety nie znaleziono żadnych wyników