Wybrzeże Costa de Almeria

Costa de Almería to nazwa turystyczna, która przyjmuje wybrzeże prowincji Almería, terytorium składającego się z 217 kilometrów i 13 gmin: od Pulpí, na granicy z prowincją Murcia do Adry, która graniczy z prowincją Granada.

Główne miejsca turystyczne na Costa de Almería to Vera, Garrucha Mojácar, Roquetas de Mar lub Almerimar, a głównymi obszarami naturalnymi Costa de Almería są rezerwat Cabo de Gata-Níjar, naturalne wejście Punta Entinas- Sabinar lub San Andres Island, między innymi.

Gminy tworzące Costa de Almería są rozmieszczone w 3 obszarach, głównie:

  • obszar Levante Almeriense, na wschód od prowincji, graniczący z Murcją. Plaże Levante Almeriense są podzielone między gminy Mojácar, Vera, Carboneras, Garrucha, Cuevas del Almanzora i Pulpí.
  • Obszar metropolitalny Almería, miasto Almería: Jego plaże znajdują się w zatoce Almería (stolica prowincji) oraz w gminie Níjar, która obejmuje większość plaż w parku przyrody Cabo de Gata-Níjar.
  • Strefa Poniente Almeriense: Obszar ten znajduje się w południowo-zachodniej części prowincji, graniczy z Granadą, a jej plaże znajdują się w gminach Adra, El Ejido (w tym Almerimar), Berja, Enix i Roquetas de Mar.

Costa de Almería wyróżnia się spokojnym wybrzeżem z pięknymi plażami, na których panuje odpoczynek i kontakt z wyjątkowym i naturalnym środowiskiem.

Daj się uwieść wszystkim, co Costa de Almería może ci zaoferować. Niedawno zainaugurowano międzynarodowe lotnisko Corvera, które łączy Costa de Almería z głównymi stolicami europejskimi.

Nieruchomości na sprzedaż na Costa de Almería

SILC ESTATES posiada wiele nieruchomości na sprzedaż w Costa de Almería: apartamenty, luksusowe wille, penthousy oraz domy w zabudowie szeregowej. Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się realizacją Twojego marzenia: zamieszkania nad morzem. Jeśli szukasz regionu obfitującego w usługi, z turystyką na wysokim poziomie, licznymi polami golfowymi, dobrą pogodą, pięknymi plażami i bardzo dobrze skomunikowanym to Costa de Almería to najlepszy wybór. Skontaktuj się z nami tutaj.

Niestety nie znaleziono żadnych wyników